Moda ślubna: wesele w plenerze !

Wesele w ogrodzie rządzi się co nieco odmiennymi zasadami w porównaniu do gali bardziej eleganckiej . Mniej formalny charakter przenosi się także na formę stroju, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na trochę swobodniejszą stylizację.
Podstawą kompletu bywa wspaniała sukienka z kwiecistym szkicem. Posiada estetyczny, półokrągły dekolt i rękawy ¾. Jej przemyślana długość sprawi, że nogi będą fajnie pokazane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą optycznie dłuższe. But zapewni wygodę podczas spacerowania po trawie czy nierównych powierzchniach.
W przypadku zimna albo gdy zbliży się wieczór, stylizacja ślubna na wesele na otwartej przestrzeni może zostać dopełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model doskonale łączy się z sukienką. Do ręki proponujemy małą kopertówkę komponującą się odcieniem do kolorystyki butków. Ma fajny, tęczowy łańcuszek przy zatrzasku, który doskonale komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na uroczystość weselną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do kompletu zalecamy wymyślną bransoletkę ze złota, a do tego kolczyki zdobione topazami. Komplet doskonale ze sobą gra, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony buty damskie

Przejdź do paska narzędzi