Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które
kamagra mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich korzyściach viagra tanio jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Współcześnie sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje problemy z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub szkodliwe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, brak snu oraz inne podobne czynniki. Pomyśl nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Przejdź do paska narzędzi