Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na uciskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy pobudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Akupresurę trzeba rozpocząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili regulować siłę nacisku. Każdą ze stóp trzeba badać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety bardziej reagują na uciskanie punktów rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych miejsc jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie łóżkowe tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Przejdź do paska narzędzi