Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować widzialną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi zregenerować siły. Toteż niezwykle istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój penis jest potencja zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla mocnej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezwykle ważny.