King Kobra zamienniki

Preparat Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena ogranicza dostęp do specyfiku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde znane forum erotyczne ma setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki preparatom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów leczenia, co umożliwia poza tym pacjentom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy lek koncernu Pfizer, dlatego ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników tego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością aplikowania u kobiet jest Lovegra.
Poszczególne leki będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem pigułek, ich barwą i smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są jednakowe we wszystkich specyfikach, skuteczność leczenia zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą badania kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić lekami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne działanie, ale w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Cenionym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie erectalis