Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty ze wzwodem są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest synonimem ich męskości. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tej komplikacji, ale wręcz sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia erekcji to ciężki sprawdzian dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni muszą zrozumieć, że są to dolegliwości wyleczalne. Należy jedynie przełamać opór i zgłosić się do seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty z erekcją, zaburzenia ejakulacji to bardzo powtarzające się zaburzenia. Dotyczą około 10 procent męskiej populacji. Kłopot nasila się, gdyż powiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Notuje się częstsze zachorowania na
cialis tanio cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz depresje. Kłopoty ze wzwodem mogą dotknąć panów w każdym wieku. Różne mogą być powody zaburzeń.

U młodych mężczyzn, czyli przed trzydziestką schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn problemy mogą być następstwem niektórych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja lub jej brak mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

Przejdź do paska narzędzi