Przyczyny złej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te z kolei są spowodowane cukrzycą lub miażdżycą naczyń krwionośnych. Również nadwyrężony układ nerwowy odpowiada za stan potencji. Szybkie tempo życia, długotrwały stres wpływają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która blokuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia erekcji a postawa partnerki
Wielkie znaczenie ma postawa partnerki. Nieprawidłowa lub niepełna erekcja podczas stosunku zwykle niepokoją kobietę. Może ona swobodnie zacząć rozmowę na ten temat albo wpłynąć na mężczyznę, by udał się na leczenie. Dodatkowo kobieta może pilnować by mężczyzna po czterdziestym roku viagra bez recepty życia regularnie się badał. Wskazane będzie też zachowywanie prawidłowej diety. Partnerka może wprowadzić zdrową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie erekcji
Brak erekcji, niepełna erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, powinny być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Wzmocnienie erekcji dokonuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie istnieją żadne domowe sposoby na radzenie sobie z problemami tego typu. Prócz leków stosuje się leczenie urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeśli problemy wynikają z kłopotów psychologicznych mężczyzna otrzyma skierowanie na terapię do psychoterapeuty. Jego problemy mogą bowiem brać początek z zaburzeń lękowych, osobowościowych albo nieprawidłowości w relacjach partnerskich.

tekst dostepny na stronie erekcja

Przejdź do paska narzędzi