Skąd się biorą kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, więc można założyć, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Jak wiadomo przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo różne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot z erekcją powstaje, kiedy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się na tyle długo, by dało się odbyć normalny stosunek. Mówi się o poważnym problemie ze wzwodem, gdy zaburzenie występuje minimum w 3/4 prób i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej prezentujemy najczęstsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i przemęczenie. W momencie, kiedy spędzamy dużą część dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły ani humoru na zbliżenia. Warto wówczas zadbać o unikanie sytuacji nas stresujących, relaks cialis w zelu oraz właściwe podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z większym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 75% badanych doprowadza do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

Przejdź do paska narzędzi