Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie ubiegła w szerocy zaspokojona? Panie wymagają dużo czasu, by poczuć pełną satysfakcja z seksu oraz doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że obecne nie kłopot, to jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w sumie zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się co przeważnie, ona może w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być wynikiem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze naszą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem terapii. Ten dodatkowy czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał okazja kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

Derminax

Femmaks