Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą prawdopodobnie istnieć nieodpowiednia dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zwiększa ich charakter oraz budowę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie przyznają się zarówno dla pań, jak zarówno dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Działają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie te momenty stanowią o dobrym funkcjonowaniu mózgu również uważają kolosalne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2

Przejdź do paska narzędzi